Teknoloji

Gaziantep DevFest22, 4 Aralık’ta Başlıyor

Google’ın geliştiricilere yönelik istekli topluluğu olan Google Developers Group, 119 ülke ve 736 grup ile birlikte her yıl şimdiki Google teknoloji ve öbür teknolojilerin konuşulduğu, tartışıldığı ve çeşitli konuşmaların yapıldığı etkinlikler düzenliyor.

Bu yıl da tekrar Türkiye’nin dört bir yanında etkinlikler düzenleyen Google Developers Group, 4 Aralık tarihinde iştirakçileri kesimin değerli isimleriyle birlikte Gaziantep’te buluşturuyor.

Pek çok değerli isim konuşmacı olarak katılacak

Etkinlikte girişimcilik, yapay zekâ, taşınabilir uygulama geliştirme ve daha pek çok hususta konuşmalar düzenlenecek. Ayrıyeten aktiflikte Emirhan Güleç, Beyza Sunay Güler, Mustafa Kara ve daha pek çok değerli isim de bulunacak. İştirakçilerle konuşmacıları bir ortaya getirerek hem bilgilenmelerini hem de network kazanmalarını amaçlayan aktifliğin sertifikalı olduğunu da hatırlatalım.

Tamamen fiyatsız olan ve 4 Aralık Pazar günü saat 11:00’da Müzeyyen Erkul Bilim Merkezi’nde gerçekleştirecek aktifliğe katılmak için burada bulunan formu doldurmanız kâfi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu