Teknoloji

realme, Apple’ın Dinamik Ada Özelliğini Kopyalayabilir

Apple geçtiğimiz eylül ayında iPhone 14 serisini bizlere tanıtmıştı. Pek çok yeni gelenin yer aldığı bu seride en çok dikkat çeken ise Pro modeller. Dinamik Ada öyleydi. Nitekim hem manzara hem de işlevsellik açısından oldukça kullanışlı olan bu özellik birçok kişinin dikkatini çekmişti.

Android kullanıcıları da benzer bir özelliği telefonlarında ne zaman göreceklerini merak ediyorlardı. Şimdi, yeni sızan görüntüler bize iPhone 14’ün Dynamic Island özelliğinin bir kopyasını içerecek ilk Android telefonu gösterdi.

Realme’nin yeni telefonu Dynamic Island içerebilir

realme yöneticisi Madhav Sheth bugün twitter’da bir gönderi paylaştı. C serisi ile ilgili olduğu belirtilen bu telefonun görselinin Apple’ın Dynamic Island özelliğine çok benzeyen bir tasarıma sahip olması dikkat çekiyor. Görünümde, ekranın üst kısmında bir ada olduğunu ve şarj durumunu gösterdiğini görebiliriz.

Sheth kısa bir süre sonra bu gönderiyi hesabından sildi. Ancak OnLeaks, özelliğin telefonda nasıl olabileceğini gösteren bir animasyon yayınladı. Manzarada, iPhone’a çok benzeyen işlevlere sahip bir ada olduğu görülüyor. Realme’nin buna daha fazla özellik ekleyip eklemeyeceğini elbette bilmiyoruz. Ek olarak, özelliğiniz ‘by Sheth’ Mini Kapsüladının verildiğini de ekleyelim.

haber-ortahisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu